Hotel Koenigshof
*****
Karlsplatz 25, Munich, Germany, 80335
Online rezervace. Ceny od EUR183.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od EUR183
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Königshof is a 5-star deluxe hotel, located in the heart of Munich on the Stachus square. Staying in Hotel Königshof you can discover our beautiful city by foot or by tram. The hotel provides superior facilities and quality cuisine.

Our friendly staff will do their best to cater to your needs. Our five-star service and facilities combine to provide the ideal location for your event or a wedding.

Our restaurant offers you an opportunity to experience unforgettable dining within the comfort of your hotel. With its breathtaking views of Munich, our restaurant welcomes you for a breakfast then continues its excellent service into lunch and dinner. Our bar is open all throughout the day and in some evenings piano music will accompany your dinner.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Koenigshof je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Oberpfaffenhofen, Germany (OBF) - 12.36 mi
  • Munich, Germany (MUC-Franz Josef Strauss Intl.) - 18.17 mi
  • Augsburg, Germany (AGB) - 35.11 mi
  • Innsbruck, Austria (INN-Kranebitten) - 61.73 mi
  • Memmingen, Germany (FMM-Allgäu) - 62.12 mi
  Muzea
  • Museum of Hunting and Fishing Deutsches Jagd und Fischereimuseum - 0.28 mi
  • Museum of Antiquities Antikensammlungen - 0.43 mi
  • Munich Municipal Museum Munchener Stadtmuseum - 0.44 mi
  • Municipal Gallery in Lenbach House Stadtische Galerie im Lenbachhaus - 0.51 mi
  • Toy Museum Spielzeugmuseum - 0.57 mi